KAM PHONE - volejte kdykoli kamkoli | O NÁS - www.kamphone.cz

O NÁS
KAM PHONE je virtuální operátor, který se dokáže přizpůsobit potřebám každého zákazníka. S KAM PHONE můžete volat, psát SMS a využívat internet za skvělé ceny. Jako jediný z mála operátorů Vám účtujeme volání po sekundách. Podívejte se na naše ceny a přesvěčte se sami.
 
Službu KAM PHONE provozuje společnost KAM MEDIA s.r.o., která je oprávněna pod značkou KAM PHONE poskytovat veřejně dostupné služby elektronických komunikací (veřejně dostupné telefonní služby a služby přenosu dat) dle osvědčení Českého telekomunikačního úřadu č. 3812 ze dne 30.06.2014, pod č.j. ČTÚ-41 988/2014-631. 

Společnost KAM MEDIA s.r.o. je také partnerem nákupního společenství Cashback World a pro všechny členy proto nabízí volání SMS a internet za ještě výhodnější ceny. V případě, že jste členem společnosti Cashback World, vyplňte vaše členské číslo před dokončením objednávky a vaše výhoda vám bude připsána. Navíc vám členské výhody budeme načítat i za každé dobití vaší karty, nebo úhradu FA za paušální služby. V případě, že členem nejste a chcete se o členství i výhodách dozvědět víc, neváhejte nás kontaktovat.Soubor: /a_bublina.png


KAM PHONE - volejte kdykoli kamkoli
HOME
NAŠE CENY
PŘENOS ČÍSLA
AKTIVACE SIM
FAQ
O NÁS
KONTAKTY


Kariéra
Ceník
Obchodní podmínky
Zákaznická karta
Akce a soutěže
SAMOOBSLUHA

KAM MEDIA s.r.o. Provozuje:

KAM MEDIA s.r.o.
Primátorská 296/38, 180 00 Praha 8 - Libeň

telefon:   (+420) 723 800 111
email:   info@kamphone.cz
www:  www.kamphone.cz

Partneři: